Ploty a pletiva, oplocení

Ochrana majetku a osob je již od nepaměti velmi důležitá. K základním ochranným prvkům proto vždy patřily ploty a oplocení v nejrůznějších podobách. Hledáte-li ucelený sortiment kvalitních plotů a oplocení především pletivového charakteru, jste na tom správném místě. V sortimentu najdete pletiva nejrůznějších typů. Od klasických čtyřhranných, přes dekorační a tenisové, až po speciální oborové typy v podobě lesnických a chovatelských pletiv.

Kvalita vždy na prvním místě

Díky našim zkušenostem, které činí více jak 20 let, Vám nabídneme ty nejkvalitnější produkty, ale také Vám můžeme zajistit dopravu nebo zajistit samotnou stavbu oplocení. Pro Vás to znamená minimum starostí, a naopak maximální jistotu spokojenosti.

TOP kategorie

Pletiva Pletiva Svařovaná pletiva Svařovaná pletiva Plotové panely Plotové panely Brány a branky Brány a branky Plotovky PILWOOD Plotovky PILWOOD

Doporučujeme

Široký výběr

Vyberte si nový plot podle svých představ – nabízíme vše od jednoduchých pozinkovaných pletiv po pevná svařovaná pletiva.

Všechno zajístíme

Pokud si nebudete vědět rady, s výběrem vám rádi pomůžeme. A když budete chtít, přivezeme plot až na váš pozemek, postavíme ho a zajistíme i jeho pravidelný servis.

Kvalita a tradice od roku 1994

I ten nejmenší plotový šroub je v e-shopu nejvyšší kvality – vždyť zkušenosti s výběrem toho nejlepšího pro stavbu plotů sbíráme už od roku 1994.

Nákup bez obav

Vybírejte, porovnávejte, nechte si poradit.